wioletowy brzeg, to znak akumulacji energii światła
wioletowy brzeg, to znak akumulacji energii światła

 

Krótkie informacje o Korzeniu Światła

 

Korzeń Światła/Dioscorea batatas/po chińsku Shan Yao - pierwotnie pochodzi z Północnych Chin, gdzie jest zastosowany w tradycyjnej chinskiej medycynie.

 

Jest środkiem odmładzającym! To oznacza wzmacnianie sił życiowych człowieka. Kiedyś ten proces się odbywał przede wszystkim poprzez przyjmowanie energii światła i słońca przez skórę. Korzeń Światła magazynuje tę energię w swoim korzeniu. Człowiek dziś przeważnie przebywa w zamkniętych pomieszczeniach, otoczony techniką. Ciężko mu przyjąć bezpośrednio energię, eter światła przez skórę. Siły życiowe są osłabione, człowiek szybczej choruje.

 

Od początku 90-tych lat uprawiony jest także w Środkowej Europie, pod specjalnymi warunkami, m.i. też u nas w Bolkowie.

 

Korzeń Światła zawiera substancje śluzowate, enzymy, aminokwasy, saponiny, alantoina, substancje hormonotwórcze, pierwiastki śladowe (40!), witaminy B1, B2

 

Stosowanie: choroby metaboliczne, anemia, białaczka, zaburzenia pracy żołądka/śledziony/nerek/płuc/ nadnerczy/hormonów, nerwowość, problemy seksualne mężczyzn

 

 

Odbudowanie sił życiowych

Witalność

 

Uwaga! 

W internecie są różne informacje. Nie chodzi o to, że chcemy być tymi jedynymi, którzy posiadają Alpha i Omega, ALE Korzeń Światła to DIOSCOREA BATATAS i nic innego. Zobaczyłam dzisiaj film o Korzeniu Światła od Inez Broj, ale ona mówi o Rx Discoreae Oppositae, roślinie o smaku słodkim. TO NIE JEST KORZEŃ ŚWIATŁA! Nazwa Korzeń Światła jest naszym tłumaczeniem OCHRONIONEJ w Niemczech nazwy LICHTWURZEL.

 

Więcej informacji o Korzeniu Światła

Erlebniswoche/ Tydzień BYĆ I CZUĆ  Juli/lipiec 2018